Vizitky, katalogy, brožury

Vizitky

V poslední době není již vizitka pouhým kusem papíru obsahujícím Vaší adresu či telefonní číslo, nýbrž reprezentativním doplňkem každého správného obchodníka. Vhodně navržená vizitka dokresluje image Vaší osoby či firmy.

Nabízíme tvorbu a tisk vizitek. Specializujeme se na vysoce kvalitní tisk barevných vizitek, které tiskneme na digitálních strojích Minolta a Canon. U velkých sérií využíváme ofsetové tiskové technologie.

Zákazníkovi můžeme nabídnout vedle kvalitního křídového papíru i speciální strukturované a barevné papíry.

Vytištěné vizitky je pak ještě možné zalaminovat (lesklou či matnou) laminovací folií.

Katalogy a brožury

Nabízíme malonákladový tisk na digitálních strojích vhodný pro menší série řádově do 500ks, ale také ofsetový tisk s velice krátkými dodacími termíny (většinou do týdne od schválení korektury).

Katalogy a brožury jsou vizitkou Vaší společnosti. Katalog by měl být vhodně strukturovaný tak, aby se v něm jednoduše hledalo a lidé se v něm snadno vyznali. Katalog musí být samozřejmě kvalitně vytištěn.

Nezajistíme pro Vás jen tisk katalogů, ale i veškerou grafickou práci – připravíme grafické návrhy, navrhneme rozvržení katalogu a pomůžeme Vám vybrat vhodný rozměr a papír. Dále zajistíme kvalitní vytištění, které také může ovlivnit rozhodování potencionálních zákazníků.