Kalendáře a novoroční PF

Originální kalendáře

Nabízíme tisk vlastních originálních kalendářů pro Vaše obchodní partnery. Zpracujeme Vám grafickou podobu kalendáře, pomůžeme Vám zvolit fotografie a grafiku tak, aby vystihovala téma kalendáře. Připravíme veškeré podklady pro tisk. Kalendáře tiskneme v různých rozměrech, nejčastěji však nástěnné A3 a A4.

Nabízíme originální interiérové dekorace s libovolným motivem, který si dodáte, nebo Vám jej ve spolupráci s designerem navrhneme. Nabízíme potisk prostírání, ubrusů, různých textilií, tisk obrazů, potisk skla a keramiky, imitace vitráží, popisy a značení na příbory a jídelní soupravy, originální hodiny a interiérové doplňky.

Druhy kalendářů:

  • nástěnné jednolisté
  • nástěnné 12+1
  • velkoformátové kalendáře
  • vizitkové kalendáře

Spolehněte se při výrobě kalendářů na partnera, u kterého máte jistotu, že za Vás sleduje trendy, poslední technologie a samozřejmě přichází vždy s tou nejlepší cenou.

Novoroční PF

Chcete potěšit své klienty i partnery novoročním přáním? Dokážeme uspokojit každou Vaši představu a navrhnout pro Vás to nejvhodnější přání. Nabízíme výrobu a tisk originálních novoročních PF.

U nás máte možnost tisku z vlastních podkladů, nebo si můžete nechat připravit grafický návrh. Přání tiskneme na kvalitní tiskárně, která zaručuje nejvyšší možnou kvalitu tisku a přesnost barev.

V SOUČASNÉ DOBĚ JIŽ NEPŘIJÍMÁME OBJEDNÁVKY, DALŠÍ PŘÁNÍ BUDOU K DISPOZICI OD ZÁŘÍ 2009.