Dárkové předměty

Originální reklamní předměty

Dodáváme reklamní předměty firmám již řadu let. Na reklamní předměty zajistíme mnoho druhů potisků. K potisku předmětů používáme technologie transferový tisk, síto tisk, sublimaci, nášivky a strojní vyšívání, tampoprint, gravírování - laserové značení, pískování, rotační sítotisk.

O všech reklamních předmětech se dozvíte v katalogu, který si můžete stáhnout na našich stránkách. Nabízíme více než 8000 různých reklamních předmětů! V naší databázi je vedeno více než 15 000 výrobků, které vám můžeme nabídnout.

Při výběru myslete na to, že reklamní předměty, kterými obdarováváte Vaše obchodní partnery či klienty, vždy vypovídají o Vaší firmě.

Při výběru předmětů je tradičně kladen velký důraz na zajímavý design, velmi dobrou kvalitu výrobků a hlavně by měl mít reklamní předmět vysokou užitnou hodnotu pro obdarovaného.

Dbejte proto na správnou volbu - Vaši partneři to ocení.

Reklamní předměty by měly být originální, měly by nenásilnou, vtipnou formou člověku připomenout, od koho dárek je. Proto jsou reklamní předměty důležitou součástí marketingu mnoha firem.