Plakáty a letáky

Plakáty

Plakáty jsou propagačním materiálem a pokud potřebujete pro Vaši reklamní kampaň zajistit tisk plakátů, jste tu správně.

Pro naše zákazníky realizujeme tisk plakátů jako komplexní službu – z dodaných podkladů a požadavků zpracujeme grafický návrh, po jeho korektuře navrhneme nejvhodnější možnost tisku s ohledem na objem zakázky a na závěr provedeme tisk plakátů.

Svěřte nám tisk plakátů a budete s výsledkem spokojeni. Všechny zakázky řešíme individuálně s maximálním nasazením našeho grafického týmu.

Vyřešíme i tisk plakátů, pokud nemáte žádný nápad. Přijďte to probrat s námi. U nás je možné domluvit se na návrhu, výrobě i tisku plakátů přesto, že nemáte přesnou představu. Stačí když nám popíšete svojí představu a cíl kampaně, my se postaráme o zbytek. Připravíme návrhy a vymyslíme slogany.

Letáky

Dále pro naše zákazníky zajišťujeme tisk letáků pro reklamní účely. Tisk realizujeme nejčastěji pro firmy prodávající zboží a služby, natiskneme ale i letáčky s programy na různé kulturní akce. Letáčky od nás využívají firmy z jakéhokoliv oboru, vždy preferujeme originální řešení na míru - zajistíme komplexní služby v oboru tisku letáků.

Podklady pro tisk

Podklady pro tisk letáků ve formátech .TIFF, .PDF, .JPG a jiné grafické vektorové formáty, textové informace – podrobný popis produktů, tabulky, ceny, slevy, jde-li o tisk slevového letáku atd..

Vytvoříme grafické návrhy pro tisk letáků (různé uspořádání, barevná provedení, nápady) poté si vyberete variantu, která Vás nejvíce zaujme, případně ještě dotvoříme návrh přesně dle Vašich představ. Poté předáme zakázku do tisku a letáky obdržíte během několika dnů na smluvenou adresu, nebo si je budete moci vyzvednout osobně.