Tisk samolepek

Samolepky všech barev, velikostí a tvarů pro interiér i exteriér

Tiskneme papírové samolepky pro interiérové použití, především ke značení různého zboží, adresní štítky, přelepky, ale i foliové samolepky pro venkovní použití, odolné proti povětrnostním podmínkám a UV záření používané především pro reklamní značení zboží, znaky a loga firem a různé štítky, kde je kladen důraz na dlouhou životnost a kvalitu výtisků.

Vytištěné samolepky umíme vyřezávat do libovolných tvarů a dále je ještě povrchově upravovat tekutou laminací či pryskyřicí.

Logoprinty

Pro tisk trojrozměrných samolepek používáme tekutou dvousložkovou pryskyřici, která zvýrazní jejich tvar, rozzáří barvy, zachová trvalou plasticitu a současně chrání povrch samolepky. 3D efekt znásobí viditelnost samolepky. Použití nejčastěji na: nápisy, značky, loga, piktogramy apod.

Plastické samolepící etikety jsou ideální pro označování různých výrobků, aut, výpočetní techniky, spotřebičů pro domácnost, stroje a přístroje. Velmi vhodné jsou pro reklamní účely. Svým atraktivním vzhledem napomáhají ke zviditelnění daného loga, nápisu, značky výrobku atd., bezvadná stálost v interiéru i exteriéru.