Světelné reklamy, stojany „A”

Světelné reklamy

Noční poutače se staly součástí nočního i denního života našich měst. Patří k nejefektivnějším reklamám. Vyrábějí se v několika velikostech, a to buď jednostranné, nebo oboustranné. Klasické panely jsou z hliníkových eloxovaných nebo plastových profilů.

Vedle klasických světelných panelů s polepem či potiskem můžeme pro naše zákazníky zajistit reklamu z NEONŮ. Neonové trubice se používají k vytvoření světelných nápisů či jako kontury písmen.
Z neonu lze vytvořit i loga, okrasné linky a různé světelné efekty použitelné v interiéru i v exteriéru. Na výběr je mnoho velikostí a barev.

Stojany „A”

Reklamní stojany slouží k upoutání zákazníků před obchodem, firmou či provozovnou. Je to i velice dobrá přenosná reklama určená pro venkovní i vnitřní prostory.

Dodáváme rozklápěcí „áčka” o rozměru cca 120x60 cm (reklamní plocha 50x80 cm). „Áčko” je oboustranný reklamní stojan s vysokou variabilitu umístění, nepotřebuje žádnou pevnou instalaci ani zásah do terénu. Standardně dodáváme poutače kovové či v provedení kov + plast. Na přání můžeme dodat atyp. poutače vyrobené na zakázku.

Reklamní grafiku na stojan lze vyrobit několika způsoby:

  • polepem fólií s digitálním potiskem
  • polepem samolepicími fóliemi v různých barvách
  • popisováním na předem nalepenou speciální folii pro popis křídou